Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie | Class

Jesień

piątek, 07 stycznia 2011 0:22


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

Nowe pasje

piątek, 07 stycznia 2011 0:17

Projektowanie stron internetowych Warszawa to moja pasja! Moim zadaniem jest pozyskanie dla  nowych klientów poprzez profesjonalne i skuteczne działania marketingowe poparte wieloletnim doświadczeniem. Bannery internetowe i kreacje reklamowe które projektujemy spełniają swoje podstawowe zadanie, czyli są klikalne. W naszej ofercie można znaleźć: banery flash, banery statyczne, pop-up, przyciski reklamowe, top-layery, mailing, marketing wirusowy i landing page. Nie ograniczamy się jedynie do projektowania kreacji reklamowych, projektujemy strony internetowe które posiadają walidację W3C, poprawnie się wyświetlają w popularnych przeglądarkach internetowych takich jak: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari i Opera. Tworzone przez nas produkty i projekty opieramy na nowoczesnych i sprawdzonych technologiach: Java Script, XML, JSP, jQuery, MySQL , PHP.. Posiadamy w ofercie autorski intuicyjny system CMS. Strony www projektujemy zgodnie z obowiązującymi obecnie standardami XHTML 1.0 i CSS 2.1. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Projektowanie stron internetowych www.gbdesign.pl

niedziela, 02 stycznia 2011 20:22

Witam serdecznie, po bardzo długiej przerwie chciałbym Was zaprosić do odwiedzenia mojej nowej strony http://www.gbdesign.pl Głównym obszarem działań i zainteresowań GB Design jest projektowanie stron internetowych, marketing internetowy oraz pozycjonowanie stron www. Z powodzeniem łączymy najnowsze trendy projektowania z użytecznością, dbałością o detale i terminowością. Dostarczenie Państwu produktu najwyższej jakości spełniającego swoje podstawowe zadanie - pozyska nowych klientów to dla nas priorytet. Oferujemy Państwu optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek (SEO) oraz pozycjonowanie (SEM) za pomocą zróżnicowanych technik pozycjonowania. Dzięki nim serwis internetowy znajdzie się na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania konkretnych fraz kluczowych. Zapewniamy stały monitoring pozycji stron, analizę statystyk, działań marketingowych oraz szczegółowe raportowanie dla klienta z przebiegu i wyników prowadzonych kampanii.

Strony internetowe projektujemy zgodnie z obowiązującymi obecnie standardami XHTML 1.0 i CSS 2.1, wykorzystujemy sprawdzone narzędzia i technologie. Tworzone przez nas strony www posiadają walidację W3C. Gwarantujemy poprawność wyświetlania stron w przeglądarkach internetowych: Internet Explorer 8.0, Internet Explorer 7.0, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari. W adresach stron stosujemy przyjazne linki. W naszej ofercie jest także cała gama produktów związanych z marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie w social media, linki sponsorowane, kreacje reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta i do współpracy. 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

http://grzegorzbak.pl

poniedziałek, 14 czerwca 2010 11:48
Zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio:
http://grzegorzbak.pl

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


piątek, 19 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  23 674